6 квітня на території телеканалу «1 + 1» відбулася розминка перед благодійним забігом «Переможці». Розігрітися вийшли всі учасники благодійного проекту «Переможці» - ветерани АТО, волонтери, співробітники телеканалу і багато знаменитостей, серед яких був присутній і Андре Тан.

Дизайнер змінив модний образ на спортивну форму, щоб підготуватися до забігу на 2 км. Виконуючи вправи, Андре Тан встиг поділився, тим, як сам відноситься до спорту:

«Я не бігаю - я ходжу в тренажерний зал і плаваю, але заради того, щоб зібрати більше грошей для наших« переможців », я побіжу».

Розминка стала підготовчим етапом перед забігом, який відбудеться вже 9 квітня в рамках міжнародного напівмарафону Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017. У цьому році він присвячений проекту «Переможці-2» і об'єднає бажаючих допомогти в зборі 160 000 долл на спортивний протез для одного з учасників проекту, ветерана АТО Олексія Аванесян.

У забігу візьмуть участь 25 чоловік з нашої компанії, які побіжать разом з Андре Таном за мрію Олексія Аванесян.

«Ми разом прийняли рішення приєднається до проекту« Переможці-2 », тому, коли прийшов час взяти участь в забігу, сумнівів не було - звичайно, біжимо! Ми навіть пошили форму спеціально для забігу, тому на дистанції ми будемо в повній готовності. »- коментує Андре.